Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»
(044)379-45-99 вул. М. Драгомирова, 2а показати на мапі
top-border
Додай життю об'єм. Нерухомість на Печерську
key

Нагородження учасників другого виставкового форуму «Доступне житло»

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» , та ТОВ «Укрбуд ДЕВЕЛОПМЕНТ» взяли участь у Другому виставковому форумі Державної програми «Доступне житло», який проходив з 20 по 22 серпня 2013 року в Українському домі.

Учасниками форуму стали лідери будівельної галузі України, забудовники — учасники державної програми «Доступне житло». Також були представлені банки з іпотечною програмою кредитування, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, провідні галузеві видання.

Корпорація «Укрбуд» презентувала на форумі 15 своїх проектів. Були представлені житлові комплекси бізнес-класу: ЖК «Парк-Хол «Горький», ЖК «Новопечерський двір», ЖК «Аристократ», ЖК «Златоустівський», ЖК «Старокиївський». Але головними учасниками форуму стали об`єкти соціального рівня, які приймають участь у Державних програмах, 2 з яких вже є учасниками програм «Доступне житло» – це ЖК «Садовий», та ЖК «Лісовий». Незабаром до цих об`єктів приєднаються нові сучасні житлові комплекси. А саме, це ЖК «Либідь», ЖК «Артемівський», ЖК «Мінський», ЖК «Козацький», ЖК «Микитська Слобода», ЖК «Казка», ЖК «Кантрі-Хаус» та ЖК «Авангард».

На форумі були проведені тематичні конференції та семінари, презентації з актуальних питань ринку нерухомості та житла, участь у яких узяла і Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд».

За участь у виставковому форумі, та активне сприяння розвитку Державних програм «Доступне житло» Корпорація «Укрбуд» та «Укрбуд ДЕВЕЛОПМЕНТ» були нагороджені Дипломами Виставкового форуму.

Диплом-Девелопмнет Диплом-Корпорация