Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»
(044)379-45-99 вул. М. Драгомирова, 2а показати на мапі
top-border
Додай життю об'єм. Нерухомість на Печерську
key

Новий житловий комплекс бізнес-класу з’явився у Печерському районі столиці

Корпорацією «Укрбуд» введено в дію новий сучасний житловий 23-поверховий комплекс бізнес-класу. ЖК «Новопечерський двір» розташований в історичному центрі столиці, всього в 5 хвилинах пішої прогулянки від м. «Дружби Народів» на вул. Драгомирова.

Новопечерській Двір

Новопечерській Двір4

У будинку обладнані підземний дворівневий паркінг, розрахований на 245 місць, а також гостьова парковка, на території ЖК знаходяться спортивні та ігрові майданчики. На першому поверсі заплановані продуктові магазини, аптеки, відділення банку, салон краси.

Новопечерській Двір1
Новопечерській Двір2
Новопечерській Двір3

Більшість квартир має свій балкон або лоджію, з яких відкривається прекрасний вид на місто. З вікон житлового комплексу відкривається панорамний вид на Дніпро, Києво-Печерську Лавру, неподалік знаходиться Ботанічний сад. У районі працюють супермаркети, спортивно-оздоровчі та розважальні центри. На вулиці знаходяться три дитячих садочки, загальноосвітня школа, найстаріші і престижні ВНЗ.

Новопечерській Двір6
Новопечерській Двір7
Новопечерській Двір5

На житловий комплекс «Новопечерський двір» отриманий Сертифікат про готовність до експлуатації (Сертифікат серія ІУ № 165152531587 від 10 вересня 2015, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України).

Новопечерській Двір8
Новопечерській Двір9

Нагадаємо, що це другий житловий комплекс, введений в експлуатацію у вересні нинішнього року. Раніше був отриманий Сертифікат про готовність ЖК «Артемівський», який розташований у Шевченківському районі м.Києва.

Новопечерский Двор1
Новопеческий Двор

Торік силами підрозділів УДБК «Укрбуд» було введено в експлуатацію 210 тис. кв. м житла. У нинішньому році планується довести цю цифру до 400 тис. кв. м.