Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»
(044)379-45-99 вул. М. Драгомирова, 2а показати на мапі
top-border
Додай життю об'єм. Нерухомість на Печерську
key

«Укрбуд» планує до кінця року здати 350 тис. кв. метрів житла

Державна будівельна корпорація «Укрбуд» планує до кінця поточного року здати більше 350 тис. кв. метрів житла в різних районах столиці. Про це заявив керівник «Укрбуду» Максим Микитась, відкриваючи новий комплекс бізнес-класу в Печерському районі Києва.

1

У 22-поверховому комплексі, який розташований в історичному центрі столиці на вул. Драгомирова, обладнані підземний дворівневий паркінг і гостьова автостоянка, спортивні та ігрові майданчики, заплановані продуктові магазини, аптеки, відділення банку, салон краси.

2

3

— Введення в експлуатацію такого чудового житлового комплексу можна порівняти з народженням дитини, — звернувся до новоселів Максим Микитась. — Ми старалися створити для вас житло, де вам буде завжди комфортно, і куди ви будете завжди із задоволенням повертатися. Я щиро бажаю всім вам і вашим близьким, щоб ці стіни стали для вас по-справжньому рідними. Керівник «Укрбуду» зазначив, що здача такого проекту — важливий крок у розвитку корпорації і подякував інвесторам «Новопечерського Двору».

4

— Наші інвестори — це ті люди, без яких цей житловий комплекс просто не з’явився б, — підкреслив Максим Микитась. — Їх довіра — найцінніший капітал. І я хочу подякувати їм усім за терпіння і розуміння. У процесі будівництва було чимало складнощів, пов’язаних, насамперед, з економічною ситуацією, ми чули і скептичні думки, і негативні прогнози. Але ми все подолали, а результат перед вами.

5

6

7

Для новоселів житлового комплексу «Новопечерський Двір» будівельники влаштували справжнє сімейне свято. Після урочистого перерізання червоної стрічки свято продовжилося розіграшем призів. Переможцям дісталися телевізор від корпорації і 25% знижки на купівлю паркувальних місць, а також сертифікати від її партнерів — компаній «Хоdesign», «Укрінтел», «Нкбуд», які займаються дизайном і ремонтом житла.

8

9
При цьому, щасливий випадок розпорядився так, що плазмовий телевізор дістався власниці квартири, яка однією з перших інвестувала кошти в житловий комплекс.

10

А ось діточок, яких розважали аніматори, найбільше порадував 12-кілограмовий їстівний «Новопечерський Двір», який кондитери виготовили спеціально до свята.

12

14

13