Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»
(044)379-45-99 вул. М. Драгомирова, 2а показати на мапі
top-border
Додай життю об'єм. Нерухомість на Печерську
key

Архітектурні особливості

Комфортний 22-поверховий монолітно-каркасний будинок з покращеною архітектурою знаходиться на закритій території, що знаходиться під охороною. В парадному холі буде організовано ресепшен.

Майбутнім власникам пропонуються 411 квартир:

Однокімнатні квартири площею від 44.55 кв.м;
Двокімнатні квартири площею від 69.38 кв.м;
Трикімнатні квартири площею від 116.15 кв.м;
Чотирикімнатні квартири площею від 144,77 кв.м;
П’ятикімнатні квартири площею від 177,23 кв.м

Планування поверхів виконане таким чином, щоб забезпечити всім мешканцям максимум спокою та усамітнення. На поверсі розташовано по 8 квартир – від однокімнатних до трикімнатних.
Більшість квартир має свій балкон або лоджію, з яких відкривається гарний краєвид на місто.

Для підвищення енергоефективності систем опалення ми використовуємо обладнання світового лідера — компанії Danfoss. На кожному стояку встановлені балансувальні клапани — обладнання, яке дозволяє кожній квартирі отримувати необхідну їй кількість теплоносія. Балансування системи опалення забезпечує відсутність перегріву або недогріву окремих квартир і економію теплової енергії до 10%. На кожному радіаторі встановлені радіаторні терморегулятори — обладнання, яке дає можливість встановити в кожній окремій кімнаті індивідуальну температуру. Температура в приміщенні буде підтримуватися автоматично на заданому рівні, створюючи максимальний комфорт в кожній кімнаті. Крім цього, використання радіаторних терморегуляторів знижує витрати на опалення до 20% за рахунок використання теплоти від зовнішніх джерел тепла: сонця, під час зміни температури повітря на вулиці, теплопритоки від побутових приладів, тепло від людей, що знаходяться в кімнаті.

Компанія Danfoss — світовий лідер в розробці і виробництві регулюючого обладнання для систем опалення. Більше 80-ти років компанія займається вдосконаленням технологій енергозбереження і створенням комфорту для споживачів. Саме завдяки використанню таких технологій ми підвищуємо енергоефективність будинку і забезпечуємо температурний комфорт Вашого проживання в ньому.

Технічні характеристики будинку: переглянути,    зберегти.

В будинку обладнаний підземний дворівневий паркінг на 245 місць, а також гостьова паркова. На перших поверхах заплановані продуктові магазини, аптека, відділення банку, салон краси та ін.
На території комплексу у затишному куточку для Ваших діток буде організований дитячий майданчик з великою кількістю гойдалок та турніків. Поруч спортивний майданчик для гри в футбол та баскетбол.

Ми пропонуємо подивитися на життя в повному його обсязі. Оцінити сповна всі пріоритети запропоновані у нашому комплексі. Купуючи квартиру в нашому будинку, Ви купуєте не плоске зображення а об’ємний простір, виражений в якості, комфорті та престижі

Пріоритети:

Життя в повному обсязі.
Розвинена інфраструктура центрального району міста Києва дозволить насолоджуватися життям у повному обсязі.

Дихання в повному обсязі.

Ландшафтні парки, ботанічний сад і річка Дніпро створюють неповторний клімат нашого комплексу.

Рух в повному обсязі.

Місце розташування комплексу в самому серці Києва, зручні транспортні розв’язки дозволяють дістатися в будь-яке місце за короткий час.

Відпочинок в повному обсязі.

Віддаленість від галасливих місць дозволить відчути затишок Вашого будинку.

Комфорт в повному обсязі.
Прекрасні планування квартир, створені архітекторами з багаторічним досвідом, роблять Ваше життя комфортним.