Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»
(044)379-45-99 вул. М. Драгомирова, 2а показати на мапі
top-border
Сховати мапуПоказати мапу

Інфраструктура житлового комплексу

Паркі і пам’ятки

У Печерському районі міста Києва, неподалік від нашого комплексу одному з найдревніших і історичних місць міста Києва сяє куполами Софія Київська. На схилах Дніпра горить Вічний вогонь у Парку Героїв Великої Вітчизняної війни.
Недалеко від будинку знаходиться перлина Києва, ботанічний сад. Цілий рік ви можете прогулюватися алеями саду. Навесні вдихаючи аромат бузку, влітку милуючись строкатістю яскравих клумб, восени шелестячи кольоровими опалим листям, і насолоджуючись красою хризантем.

Покупки і розваги

Здійснити щоденні покупки і відпочити з друзями після робочого дня можна в прилеглих до метро ТЦ і розважальних центрах. У торговому центрі «Навігатор» поряд з м. Дружби народів розташовані магазини одягу та взуття, ресторани і кафе, в пішохідній доступності планується відкриття унікального торгового центру Океан-Плаза, в якому будуть розташовані магазини і бутіки зі світовими брендами, а так само найбільший в Європі публічний акваріум. У безпосередній близькості від комплексу знаходиться продуктовий супермаркет «Велика кишеня», де Ви зможете придбати продукти на найвишуканіший смак.

Спорт

Підтримувати здоровий спосіб життя і займатися спортом можна не лише на природі. 2 фітнес клуба розташовані відстані 300м від будинку це Жіночий клуб Леді Фітнес і клуб Erix. Поплавати в басейні і тренуватися в тренажерному залі ви зможете в КиївСпортКлубі.

Діти

У безпосередній близькості від нашого будинку (до 300 м) знаходяться три дитячих садка та 8 шкіл. Крім того, розміщено 3 дитячих центра — розвиваючі клуби «Малятко» і «Будинок IQ-Do» для активного Спортивного і комунікативного розвитку дітей, а також «Перша Дитяча Академія» — це дошкільний центр розвитку.
У цьому центрі раннього розвитку навчаються діти від 2 до 8 років на українській, англійській і російській мовах. Близько 10 місцевих вузів з технічної і гуманітарної спеціалізацією чекають абітурієнтів. А тихі парки в окрузі, де можна погуляти всією сім’єю, обладнані дитячими майданчиками. Все це створює комфортні умови для проживання в цьому районі.

Медицина

Для впевненості у своєму здоров’ї Ви можете скористатися послугами медичних установ, які знаходяться поряд з нашим комплексом: це Дитяча клінічна лікарня № 7, Київська Міська Клінічна лікарня № 12, Центральна районна поліклініка Печерського району, Офтальмологічний центр.